KONST / Litografier / Färglitografi 12167230
nr 1216 7230
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -78, numrerad 423/460. Motivet: 41x33 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 november 2018
kl 20:58:52
12/11 20:53:52